Details

Overview

Loading

Ambienti ndodhet ne kat 0, buze rruge dhe ka siperfaqe 27/m2.

Aktualisht eshte i dhene me qera.

I pershtatshem per biznesi si parukeri, berber, dyqan artikujsh te ndryshem, tabachino etj.

Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Kinostudio
Çmimi: €53.000
Siperfaqja totale: 27 m²

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al