Properties View

Shitet Toke dhe Shtepi ne Percellesh

For Sale
2000 m2
161

Loading

75,000

Details

 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  2000 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  1700
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Shitet Toka dhe Shtepia ne Percellesh.Toka ka siperfaqe 1700 m2 dhe 300 m2 ndertim.Vendi te ofron nje pamje te liqeneve te Tiranes dhe qetesin e nevojshme ne natyre.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..