Properties View

Shtepi private dhe toke per shitje ne Berzhite

2 Beds
1 Baths
100 m2
121

Loading

120,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  100 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  800

Overview

Loading

Shtëpi 2-katëshe për shitje prane Berzhites.

• Sipërfaqe e shtepise 100 m²
• Sipërfaqe e tokes 800 m²
• Lokacion i favorshem per banim
• Dokumentacion te rregullt hipotekor

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Dobresh
Çmimi: €120.000
Siperfaqja totale: 100 m²
Numri i kateve: 2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al