Details

  • Baths
    2
  • Lot area (sqft)
    174 m2
  • Type
  • Floor
    1

Overview

Loading

Ambient Biznesi per  Qera prane Pediatrise, Kongresi Manastirit. rruga Kongresi Manastirit.

Ambienti ka siperfaqe totale 174/m2, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe organizohet ne 5 ambiente boshe, 2 tualete dhe verande.
Shume i pershtatshem per klinike por dhe per cdo lloj biznesi qe ju po mendoni te ndertoni.
Cmimi 1000 euro neto.

Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Rruga Kongresi i Manastirit
Çmimi: €1.000
Siperfaqja totale: 174 m²
Kati: 1
Tualete: 2

📞 Kontakti: Sara Rrahmani – 0695277765
sara.rrahmani99@gmail.com