Properties View

AMBIENT OPEN SPACE PER ZYRA ME QERA

For Rent
1 Beds
4 Baths
370 m2
146

Loading

4,500 / month
/Per month

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  4
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  370 m2
 • Type
 • Floor
  1
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Ne Kompleksin Star Residence japim me qira ambienti me siperfaqe 370m2 bruto.Orientim Jug Lindje me vetrate te madhe duke lejuar qe te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi si kopesht klinike , palester call center etj.Eshte i organizuar kryesisht ne konceptin open space dhe mund te pershtatet sipas kerkeses se klientit.Disponon 4 tualete te shperndare 2 nga 2 sipas shtrirjes se prones.Ka akses ne rruge kryseore si dhe ne pjesen e brendshme te kompleksit.Shkalle te dedikuara per pronen te pavarura nga shkallet kryesore te pallatit.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..