Properties View

Ambient zyrash tek Downtown Tirana!

For Sale
1 Beds
1 Baths
136 m2
560

Loading

450,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  136 m2
 • Type
 • Floor
  7
 • Year Build
  2023

Overview

Loading

Recepsion i dedikuar biznesi për të mos penguar dinamikën e zyrave.
Distancë e shkurtër nga destinacionet kryesore të biznesit.
Hapësira të përshtatura sipas nevojave dhe 8 ashensorë të dedikuar.
Sistem qendror ngrohje-ftohje-ventilim.
Siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.

Ambient zyrash tek Downtown Tirana!

Per informacione ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!

https://www.century21albania.com

/property/3131889/ambient-zyrash-tek-downtow-tirana-irg83359.html

Follow us on social media.

Location

Virtual Tour

Fut IFRAME për të shfaqur pamjen e pronës 360 gradë..