Properties View

Ambjent komercial me qera tek Farmacia 10

2 Baths
360 m2
177
2

Loading

2,000/ month

Details

  • Baths
    2
  • Year built
    2010
  • Lot area (sqft)
    360 m2
  • Type

Overview

Loading

Jepen me qera 2 kate te nje godine 5 kateshe tek Farmacia 10.

Ambjenti ndodhet ne katin e trete dhe te katert te godines me shkalle dhe ashensor.

Organizohen secili kat ne openspace si dhe ne katin a dyte ka tre ambiente per zyra , ballkon dhe dy tualete.

Ambjenti eshte i pershtatshem per callcenter, klinike , zyra etj.

Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni !

Adresa: Tiranë, Medreseja Tirana, Albania
Çmimi: €2.000
Siperfaqja totale: 360 m²
Kati: 3
Tualete: 2
Viti i ndertimit: 2010
Viti i restaurimit: 2016

📞 Kontakti: Elona Kohila – 3550692662260
lonakohila@gmail.com